fbpx
Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Eğitim Pedagog Gözde Erdoğan’dan yeni ebeveyn kitapları

Pedagog Gözde Erdoğan’dan yeni ebeveyn kitapları

0
44

Pedagog Gözde Erdoğan’ın “Hayat Evde Başlar”, “Hayat Oyunla Başlar”, “Ben Ne Söylerim, Çocuk Ne Anlar” kitapları raflarda yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • antalya-kitap-fuarini-613-bin-kisi-ziyaret-etti_3066_dhaphoto1.jpg

    Antalya Kitap Fuarı’na rekor katılım

Süper Dadı programı ile milyonlarca aileye ulaşan Pedagog Gözde Erdoğan’ın “Hayat Evde Başlar”, “Hayat Oyunla Başlar”, “Ben Ne Söylerim, Çocuk Ne Anlar” kitapları Nemesis Kitap ile okuyucuyla buluştu.

Yeni çocuk sahibi olan ailelere yönelik birçok bilgi bulunan kitap, ebeveynlik hayatında kafaya takılabilecek tüm sorulara yanıt vermeye çalışıyor. 

“ÇOCUĞUNUZ İLE EMPATİ KURMANIZI AMAÇLIYORUZ”

Kitapların özellikle çalışan anne ve babalar için önemli bilgiler içerdiğini söyleyen Pedagog Gözde Erdoğan, “Hayat Evde Başlar kitabı ile anne babanın çocuğu ile ilişkisini belirleyen yemek ve uyku ihtiyaçlarında nasıl davranması gerektiğini, ebeveynin davranış şeklini çocuğunun ihtiyacına göre nasıl şekillendirebileceğini ve çocuğun gerçek ihtiyaçlarını aslında çoğu zaman göremediğimiz detaylardan anlayabileceğinizi sizlerle paylaşmak istedim. Ben Ne Söylerim Çocuğum Ne Anlar kitabın da ise, kendi geçmişinize ufak da olsa göz atıp küçük bir insan olarak yaşadığınız zorlukları hatırlayarak çocuğunuz ile empati kurmanızı ve aranızdaki güven ilişkisini güçlendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz