fbpx
Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Eğitim 2019 AÖF kayıt yenileme süresi uzatıldı

2019 AÖF kayıt yenileme süresi uzatıldı

0
10

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme için ek süre tanındı.

İlişkili Haberler

  • aöf-açıköğretim.jpg

    AÖF kayıt yenileme için bugün son gün
  • aöf-açıköğretim.jpg

    AÖF kayıt yenileme tarihleri (Açıköğretim 2019-2020)
  • AÖF.jpg

    AÖF sınav giriş belgeleri açıklandı (2019 AÖF yaz okulu)

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF), İktisat ve İşletme fakülteleri öğrencilerinin 2019-2020 akademik yılı güz dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim’e kadar uzatıldı.

Açıköğretim Fakültesi Dekanlığından yapılan açıklamaya göre, 7 Ekim’de başlayıp dün sona eren kayıt yenileme sürecinin, 22 Ekim Salı günü saat 17.00’ye kadar uzatılmasına karar verildi.

Kayıt yenileme işlemleri, ders seçimi ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesi aşamalarıyla tamamlanacak.

AÖF KAYIT YENİLEME 2019-2020

AÜ’nün 2002’de hayata geçirdiği sınavsız ikinci üniversiteden, herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile merkezi Açıköğretim ve uzaktan eğitim sistemine göre eğitim öğretim yapan fakülteler dışındaki yükseköğretim programlarına kayıtlı öğrencilerin kayıt işlemleri de 22 Ekim’e kadar sürecek.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMİ

ÖF kayıt yenileme işlemleri 07 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayıp,18 Ekim 2019 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek. Kayıt yenileme, Ders Seçimi (Ekle-Sil) işlemi ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecek.

AÖF ders seçimi (ekle-sil) işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden yapılıyor.

Öğrenciler, ödeme yapmadığı sürece ders seçimi (ekle-sil) işlemi yapabilir. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçimi (ekle-sil) işleminin yeniden yapılması mümkün değil.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre,

”18 Ekim 2019 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve Güz Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacaktır. Güz Dönemi kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yapmayan öğrenciler, 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme hakkını kaybeder.”

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEO: İSTANBUL’U KAZANAN ÖĞRENCİLER İÇİN KİRA FİYATLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz